Provozovatel:

Coolinzerce.cz je inzertní portál, ktorý je prevádzkovaný fyzickou osobou: Andrea Zbončáková - Great - advertising - sk - cz - eu, IČO: 47000902 DIČ: 1081082134. Číslo živnostenského registra: 520-24859. Adresa: Čadca Podzávoz 2499 02201 

Bankovní spojení: Česká spořitelna -  Účet: 4137977013/0800

 
Portál umožňuje bezplatne i zpoplatnené zverejniť ponuku tovaru, služieb a iného majetku súkromných osôb ale aj podnikateľských subjektov. Podnikateľské spoločnosti môžu inzerovať priamo svoju podnikateľskú činnosť.


Na inzertním portáli Coolinzerce.cz je zakázaná hlavne inzercia:


Viacúrovňové (MLM) a provizních systémů, bitcoinů, litecoinů. Inzeráty, ktoré budú porozovať, toto pravidlo bude pokračovať. Při vložení nabídky zaměstnání nebo brigády jsou požadovány od Inzerující následující údaje: - minimální požadavky na žadatele - předmět nabízené práce - název firmy a předmět její činnosti Na inzertním portálu Coolinzerce.cz je zakázáno inzerát nicneříkající inzeráty. Ak na portáli zmeníte taký inzerát tak bude smazán.

Cena Inzerce:

Větší počet služieb portálu Coolinzerce.cz využívate bezplatne. Výjimku tvorí zpoplatnění inzerátů v sekcích Práce, Služby.

Práce - 100 Kč
Služby - 100 Kč
Propagace E-shop 1000 Kč / 2 roky.
Provozovatel prohlašuje, že se vedení služeb Coolinzerce.cz věnuje a bude věnovat s vynaložením maximálního úsilí as odbornou péčí, takže aby minimalizácia všetkých prípadných rizík, ktoré by pri riadnom využívaní služieb Coolinzerce.cz mohli vzniknúť, či už tretím osobám. Provozovateľ je oprávnený bez súhlasu Užívatelia ai bez ich predchádzajúceho oznámenia služby Server upravuje alebo inovuje.


Tyto podmínky nabývají platnost a účinnost okamžikem jejich zveřejnění. Provozovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky zmeniť ..